Hakkımızda

cropped-egemenpazarlamalogo.png

Firmamız 2002 yılında Konya merkezli Madeni Eşya ürün grubuyla  toptan satış ve dağıtım kanallarını oluşturmuş ürün pörtföyünü geliştirerek en kaliteli ürün ve hizmeti kendimize misyon edinerek portföyümüzde ki ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarlamasını yapmaktadır. Zaman içerisinde bazı ürünleri fason imal ettirerek kendi markalarımızla piyasadaki ikame mallarla hem fiyatta hem kalitede rekabet şansını artırmıştır.

Madeni eşyaev gereçleri, çocuk araç ve gereçleri, plastik bahçe oturma grubları, ofis ekipmanları, züccaciye, elektrikli küçük ev aletleri gibi pörtföydeki ürün grublarını müşterilerimizin bir çok ürün ve markayı bulabileceği bir adres olmuş 10 yılı aşkın deneyimini hep katlayarak hizmetine devam etmeyi ve bunu bir üst basamağa çıkartmayı hedef olarak belirlemiş siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir.

İnşallah hedeflerimizin arasında kendi markalarımızı kendimiz üretip geniş müşteri pörföyümüze kendi pazarlama ağımızla ulaştırmayı ve aynı zamanda dış pazarda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmektir…..

Şirket Müdürü
Ahmet ÇİFCİ
Egemen Ev Gereçleri Madeni Eşya

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Seo Fiyatları


Link Rehberi

Linkcenneti.net | Site Ekle | Firma Ekle Site Ekle LinkCanavari, Link Ekle , Firma ekle me, ücretsiz Hit Backlink Servisi